Koncert ZakázanÝ ovoce, 22.10. 2015, Semilasso

Napsal Erouš (») 26. 10. 2015 v kategorii Recenze, přečteno: 1066×

Začátek byl slabší. Minimální účast na to, že byl začátek od 20hod. Předkapely The Moribundus a K2. Hned, co dohrála první předkapela, rozohnil se jeden děda na okolní omladinu, že není dostatečně aktivní (sám protrsal bez přestání celou sadu The Moribundus). Já jsem od něj dostal sprdunk hned mezi dveřma. Úvodní song si kluci nemohli vybrat líp - Vem si mě. I děda se podivil, v jakou paseku se sál proměnil. Kdyby tam byly židle, určitě by létaly vzduchem. „Závěrečná“ Pornostár pěkně rozvířila atmosféru. Po hraném ukončení nahodili nástup aka zakázaný ovoce unplugged. Třeba taková Groupie má úplně jiný zvuk. Pecka.

Při autogramiádě po koncertě udělal bubeník super pózu a díky mému 100 let starému telefonu je vidět úplné prd viz dole. :-) „Prdééél“ při focení jasně vítězí – asi to začnu používat. Třeba se už nebudu na každé fotce xichtit. Čekal jsem, jak dlouho bude trvat, než vyhecujem Nikitu k podpisu na prsa. Ne moc dlouho. Víťa (přítel) byl nadšenej. Jako fakt, ne ironicky. :-) Koncert byl parádní. Zvukař to trochu převýškoval, mohl to dát klidně níž. Docela mě překvapilo věkové rozložení účastníků. Bylo tu hodně lidí nad čtyřicet.

Na konec si neodpustím jednu otázku: „Kde na světě můžete vidět, jak jedna star používá druhou jako psací stůl?“ Jen v Brně. CZ baby!

To-je-ta-skvela-fotka_2

Štítky: koncert, zážitky

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno

Komentování tohoto článku je uzamčeno.